Fall 2019 Results


Saturday, September 14, 2019 @ 2:00pm
Final
Mixture Prints- Scarpati/Bartels (Division B) 4
Kristen Zigouras eXp Realty-Mumper/DeSanges-Sobia/Cummins (Division B) 3
 
Saturday, September 14, 2019 @ 12:45pm
Final
Kraus Cruise Planners- Baglia/Masseo (Division C) 2
Choice Words- Rogers/Ciulla (Division C) 5
 
Saturday, September 14, 2019 @ 12:45pm
Final
William Weinstein Acupuncture- Lewis/Hjeltnes/Sebald (Division B) 2
Iris Yoga- Solano/Clark (Division B) 4
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:00am
Final
Willingham Engineering- King/Willingham (Division C) 2
RUNA- Souto/Cohn (Division C) 1
 
Saturday, September 7, 2019 @ 2:00pm
Final
Law Offices of Robert Rich- Kelly/Frisina (Division B) 3
Rino's Pizza-Burdick/Burdick (Division B) 6
 
Saturday, September 7, 2019 @ 2:00pm
Final
LALO- Cline/Lewis (Division D) 4
Law Offices of James Yastion- Gilmour/Christie (Division D) 6
 
Saturday, September 7, 2019 @ 12:45pm
Final
Kristen Zigouras eXp Realty-Mumper/DeSanges-Sobia/Cummins (Division B) 7
First Care-Gigliotti/Burns (Division B) 3
 
Saturday, September 7, 2019 @ 12:45pm
Final
Willingham Engineering- King/Willingham (Division C) 5
New Paltz Properties-Yastion/Pizzarello (Division C) 1
 
Saturday, September 7, 2019 @ 11:30am
Final
Jar'd- Rogers/Gullickson (Division D) 1
Mountain Brauhaus- Dolan/Masseo (Division D) 4
 
Saturday, September 7, 2019 @ 11:30am
Final
Mixture Prints- Scarpati/Bartels (Division B) 1
Iris Yoga- Solano/Clark (Division B) 3
 
Saturday, September 7, 2019 @ 10:15am
Final
RUNA- Souto/Cohn (Division C) 7
Kraus Cruise Planners- Baglia/Masseo (Division C) 2
 
Saturday, September 7, 2019 @ 10:15am
Final
William Weinstein Acupuncture- Lewis/Hjeltnes/Sebald (Division B) 3
Fighting Spirit Karate- Ball/Schenker (Division B) 4
 
Saturday, September 7, 2019 @ 9:00am
Final
Oremus Foundation- Lathrop/Rose (Division B) 3
P&G's-Dolan/Yowell (Division B) 4
 
Saturday, September 7, 2019 @ 9:00am
Final
Lester Chiropractic- Lucchesi/Oremus (Division C) 2
Choice Words- Rogers/Ciulla (Division C) 3